پاورپوینت مواد و مصالح جدید ساختمانی و کاربرد آنها

مطالب دیگر:
📌تحقیق در مورد عناوین و اسامی قرآن کریم 📌تحقیق در مورد عوامل تأثير گذارمبلغان بر جوانان (تبليغ) 📌تحقیق در مورد عوامل موثردرتوسعه کشاورزی 📌تحقیق در مورد عيد غدير از ديدگاه‏علامه جعفر مرتضى العاملى 8 ص 📌تحقیق در مورد عيد قربان باروز قرباني كرد هر غير خدا 📌تحقیق در مورد عيب يابی کامپيوتر های شخصی 📌تحقیق در مورد غدير در سيره اهل بيت (ع) 📌تحقیق در مورد عیدغدیر 📌تحقیق در مورد غدير و فلسفه سياسى اسلام 📌تحقیق در مورد غدیر، بزرگترین عید همه ادیان الهی 10 ص 📌تحقیق در مورد ضريب ثابت فنر 📌تحقیق در مورد ضوابط بهداشتی صنعت پرورش طیور گوشتی 📌تحقیق در مورد ضوابط صدور پروانه برای قطعات تفكیكی بیش 1000 متر مربع 12ص 📌تحقیق در مورد طبقه بندي خاك 9 ص 📌تحقیق در مورد عرفان اسلامی 📌تحقیق در مورد غنی سازی تخم مرغ با استفاده از رنگدانه های طبیعی 📌تحقیق در مورد غيبت و حضور 📌تحقیق در مورد غیبت و عیب جویی 📌تحقیق در مورد فاضلاب 📌تحقیق در مورد فارسي‌ساز آفيس 2003 توسط مايكروسافت ارائه شد
مواد و مصالح جدید ساختمانی و کاربرد آنها|47086574|fdm
هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت مواد و مصالح جدید ساختمانی و کاربرد آنها وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این فایل در مورد مواد و مصالح جدید ساختمانی و کاربرد آنها در قالب پاورپوینت و در 90 اسلاید می باشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات90حجم0/886 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کاملنیاز گسترده و روز افزون جامعه به ساختمان و مسکن وضرورت استفاده از روش ها و مصالح جدید به منظور افزایش سرعت ساخت، سبک سازی، افزایش عمر مفید ونیز مقاوم نمودن ساختمان در برابر زلزله را بیش از پیش مطرح کرده است .

حل مشکلاتی نظیر زمان طولانی اجرا عمر مفید، کم ویا هزینه زیاد اجرای ساختمان ها نیاز مند ارائه راهکار هائی به منظور استفاده عملی از روش های نوین ومصالح ساختمانی جدید جهت کاهش وزن و کاهش زمان ساخت ; دوام بیشتر ونهایتا کاهش هزینه اجراست.


تولید بتن سبك در ایران تا سالهای اخیر به صورت سنتی با استفاده از دانه‌های سبكی چون رس شكفته، سنگ پا، پوكه معدنی و یا بتن‌های گازی تولید می گردید كه هرکدام معایبی از نظر جذب رطوبت، تخریب طبیعت و محدودیت عرصه كاربرد، دارا می ‌باشند. اما امروزه با تزریق هوا در داخل اختلاط ماسه و سیمان، امکان سبک نمودن وزن آن هرچه بیشتر فراهم و اختلاط‌های كم‌ وزن (300 تا 1700 كیلوگرم بر مترمكعب) تحت نام بتن سبك هوادار Foamed Concrete تولید می‌گردد.


از گذشته ها تاکنون دیوارهای بتونی و سنگی و شالوده های ساختمان می بایست دارای جدار ضد آب باشند تا از نفوذ آب به داخل آن تاحد امکان بتوان جلوگیری کرد چراکه همانطور که می دانیم نم و رطوبت می تواند خسارات جبران ناپذیری رابه ساختمان وارد کند. شرکت "کویکرت" (QUIKRETE) توانسته است محصولاتی را در این زمینه تولید کند که شامل بتون مقاوم ضد آب "کویکرت"، بتون معمولی ضد آب، بتون و مصالحی که دارای رنگ ثابت در برابر آب هستند، می باشد. تمامی این محصولات قابل مصرف در بخش های داخلی و خارجی دیوارهای منزل می باشد. البته این مصالح در کف سازی"